Pieteikšanās doktorantūras skolai

10.09.2018. Off By PhD School Administration

No šā gada 29. septembra līdz 20. oktobrim tiek izsludināta pieteikšanās doktorantūras skolā „Zemes resursi un to ilgtspējīga izmantošana” 2018./2019. ak. g.

Doktorantūras skolā aicināti piedalīties doktoranti, maģistranti, kā arī citi interesenti, kuru pētnieciskais darbs vai intereses saistītas ar zemes resursu, vides problēmu, videi draudzīgu materiālu un tehnoloģisko risinājumu vai ilgtspējīgas attīstības izpēti.

Skolas tematikas ietvaros tiks aplūkoti gan vispārīgi jautājumi par zinātniskā darba veidošanu atbilstoši starptautiskām prasībām, rezultātu publicēšanu, autortiesībām, intelektuālā īpašuma tiesībām, gan specifiskas tēmas vides un zemes zinātņu ietvaros, īpašu vērību veltot Latvijas zemes un dabas resursu izpētes jomai.

Pretendentiem jāiesniedz:

Dokumenti ir jāiesniedz elektroniski sūtot uz e-pasta adresi: zemes.resursi@gmail.com
Pēc skolas vadības padomes sēdes informācija par uzņemšanu un skolas aktivitātēm dalībniekiem tiks nosūtīta elektroniski.