Dr. David McCollum vieslekcijas par starptautisko migrāciju, darba spēka tirgu un “Brexit”

28.03.2019. Off By PhD School Administration

Doktorantūras skola “Zemes resursi un to ilgtspējīga izmantošana” 2018. gada 4. aprīlī aicina doktorantūras skolas dalībniekus un interesentus LU Dabas mājā apmeklēt

Dr. David McCollum ( Sv. Andreja Universitāte , Skotija) vieslekcijas cilvēkģeogrāfijas jomā par Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienoto Karalisti

plkst. 12:30, 320A. auditorijā “Starptautiska migrācija, ekonomika un attīstība: Centrālās un Austrumeiropas piemērā”
plkst. 17:00, 702. auditorijā “Darba tirgus elastība, starpniecība un “Brexit”: Migrācijas dinamikas apskats no Centrālās un Austrumeiropas uz Apvienoto Karalisti”

Lekcijas valoda: angļu valoda