Kritiskie resursi un izgāztuves aprites ekonomikai (1. novembrī, 2018)

01.11.2018. Off By PhD School Administration

Doktorantūras skola “Zemes resursi un to ilgtspējīga izmantošana”, 2018. gada 1. novembrī aicina interesentus un doktorantūras skolas dalībniekus apmeklēt  Dr. Jura Burlakova vieslekciju “Kritiskie resursi un izgāztuves aprites ekonomikai”

Vai mēs visi zinam, ka Eiropas Savienība ir izstrādājusi darbības plānus nākotnei kritisko materiālu nodrošināšanai? Kas vispār ir kritiskie materiāli, kas nosaka to vērtību, ekonomisko nepieciešamību un kāpēc tie ir tik stratēģiski un būtiski. Globalizācija tirdzniecības karu ēnā liek aizdomāties par praktiskām lietām, kas nepieciešamas ekonomiskajai izaugsmei. Vai izaugsme kā mēs to parasti saprotam lineāri ir ilgtspējīga? Šos un citus jautājumus mēģināsim risināt kopā ar vieslektoru Juri Burlakovu no Linneja Universitātes (Zviedrija).

Lekcija notiks 1. novembrī no 11:30 līdz 12:00 LU Dabaszinātņu akadēmiskā centra 319. auditorijā.