Aprites ekonomika vai Izaugsme – īsi par ekonomisko krīžu vēsturi (5. novembrī, 2018)

05.11.2018. Off By PhD School Administration

Doktorantūras skola “Zemes resursi un to ilgtspējīga izmantošana”, 2018. gada 5. novembrī aicina interesentus un doktorantūras skolas dalībniekus apmeklēt  Dr. Jura Burlakova vieslekciju “Aprites ekonomika vai Izaugsme – īsi par ekonomisko krīžu vēsturi”

Lielā Depresija, Naftas krīze 70-tajos, Melnā Piektdiena, “dot-com” un jau ne tik sen piedzīvotā “dižķibele”, kuras saknes sniedzas tālajā Ziemeļamerikā. Vai nākamā recesija pāraugs apjomīgākā krīzē? Ko iesākt ar 250 triljonu parādu? Vai aprites ekonomika un ilgtspējīga attīstība var izmainīt nenovēršamos recesiju un krīžu scenārijus, kas bieži noved pie valstu defoltiem un vēl neefektīvākiem planētas resursu izmantošanas scenārijiem? Apskatu par ekonomisko recesiju vēsturi, to iemesliem un saistību ar ekonomiskajiem un resursu cikliem sniegs vieslektors Juris Burlakovs no Linneja Universitātes (Zviedrija).

Lekcija notiks 5. novembrī no 11:30 līdz 12:00 LU Dabaszinātņu akadēmiskā centra 545. auditorijā.